KINOST

Kinoteek on Filmimuuseumis toimiv kino, mis asub maalilises Maarjamäe lossipargis ja kuhu juhatab läbi pargi "punane vaip".

Kinoteegis on väga mugavate istmetega 200-kohaline kinosaal, mille kujundamisel on lähtutud kaasaegse kino vajadustest, vaataja mugavusest ja funktsionaalsusest. Kino on suurepärane koht, kus pärast Filmimuuseumi väljapaneku külastamist vaadata päeva lõpetuseks mõni ainulaadne vanem film või uus art-house teos festivalilt. Tänases Kinoteegis toimuvad nii filmiklassika linastused kui Eesti filmide esitlused koos autoritega. Ja ruum ei piirdu ainult kinosaaliga, sest suvel saab filme vaadata välikinos Filmimuuseumi trepil.

Kinoteegi väikeses kohvikus on mugav oodata algavat filmi, võtta kohv või saiake. Kui juhtub olema õige päev, saab nautida klienditeenindaja Anna küpsetatud värskeid pirukaid!

Olete väga oodatud Kinoteeki!

PILETIINFO

Piletid Kinoteegis lisanduvatele filmidele on müügil Fienta.com keskkonnas, kuhu juhatab ka Kinoteegi koduleht ja ka enne filmide algust kohapeal.
Kinoteegi septembrikuu filmiprogrammid - koerateemalised filmid ja Eesti filmiklassika - on tasuta

Kinosaali rent ja eriüritused

Kinoteek on ka suurepärane konverentsisaal, mida on erinevate ürituste jaoks võimalik rentida. Siin saab läbi viia väiksemaid kontserte ja korraldada teatrilavastusi.
Tõusva asetuse ja mugavate istmetega 210-kohaline ruumis on 9 x 5 m ekraan, 4K digitaalne projektsioonisüsteem, digitaalne audiosüsteem koos kõlarite ja võimenditega (2 kõlarit, 2 remote-mikrofoni, mikserpult) ja kõnepult.

Ruumi hind on 115 eurot/tund, lisandub käibemaks. Hind sisaldab kinosaali tehnikat ja tehniku töötasu.

Ruumi rentimiseks palun esitage päring tellimus@ajaloomuuseum.ee